P2000.LIVE

Capcode 001220609

Regio
Midden en West Brabant 
Regionaal/Gemeentelijk
Regionaal 
Toelichting
 Ambu 20-109 (Roosendaal)
11-12-2019
 
08:58
A2 4876AP : Bisschopsmolenstraat Etten-Leur 103540 Etten-Leur
07:35
test
00:33
(Directe inzet: A2 4701DA : Laan van Europa Roosendaal 103491 Roosendaal
10-12-2019
 
22:56
Test 20109
20:07
(Directe inzet: A2 4711AX : Clausstraat St. Willebrord 103451 St. Willebrord
17:32
B1 4871XS : Korte Brugstraat Etten-Leur 103410 Etten-Leur
15:35
A2 4702VX : NS Roosendaal Stationsplein NS Roosendaal Roosendaal 103368 Roosendaal
15:00
test 20109, fijne dienst
06:05
(Directe inzet: A2 4874KN : Marterhof Etten-Leur 103213 Etten-Leur
01:12
(Directe inzet: A2 4645CE : Orchideestraat Putte 103202 Putte
09-12-2019
 
23:40
B2 4708AE : EH Bravis loc Roosendaal Boerhaavelaan EH Bravis loc Roosendaal Roosendaal 103182 Roosendaal
23:03
Test 109, fijne dienst
20:39
(Directe inzet: A2 4711EE : Pastoor Bastiaansensingel Pastoor Bastiaansensinge Pastoor Bastiaansensingel St. Willebrord 103160 St. Willebrord
18:50
A1 4741GB : Achterste Monnikenland Hoeven 103142 Hoeven
15:03
test 20109, fijne dienst
13:31
A2 4711LP : Putterdonk St. Willebrord 103063 St. Willebrord
12:01
A2 4708KK : Klimopberg Roosendaal 103024 Roosendaal
10:37
(Directe inzet: A1 4708JA : Iepenberg Roosendaal 102992 Roosendaal
10:30
A2 4641TL : TANTE LOUISE MARIAHOVE LOC G MULLERPLEIN Gert Mull Tante Louise Mariahove LO Ossendrecht 102986 Ossendrecht
09:36
(Directe inzet: A2 : Gezellelaan Burgemeester Schneiderlaan Burgemeester Schneiderlaa Roosendaal 102967 Roosendaal
08:00
(Directe inzet: A2 4731PL : Aloysiushof Oudenbosch 102942 Oudenbosch
06:59
Test 20109
08-12-2019
 
22:34
A1 4615KX : Tante Louise Stuyvenburgh Van der Goesstraat Tante Louise Stuyvenburgh Bergen op Zoom 102893 Bergen op Zoom
21:35
B1 4708AE : EH Bravis loc Roosendaal Boerhaavelaan EH Bravis loc Roosendaal Roosendaal 102882 Roosendaal
03-12-2019
 
11:23
A1 4707AA : HAG Roosendaal Kroevenpoort De Eglantier HAG Roosendaal Kroevenpoo Roosendaal 101150 Roosendaal
10:00
A1 4707DA : Citroenberg Roosendaal 101130 Roosendaal
28-11-2019
 
13:25
;Tirecte inzet: A2 4731JV : Aldi Oudenbosch Oost Vaardeke Aldi Oudenbosch Oudenbosch 99667 Oudenbosch
27-11-2019
 
19:09
(Directe inzet: A2 4871ZD : SC Unitas '30 Concordialaan SC Unitas '30 Etten-Leur 99404 Etten-Leur
17:13
(Directe inzet: A2 4702HW : Monseigneur Hopmansstraat Roosendaal 99376 Roosendaal
16:00
A2 4875CH : HAG Etten Leur Markt Markt HAG Etten Leur Markt Etten-Leur 99354 Etten-Leur
15:26
test
14:30
(Directe inzet: A2 : Grote Houw Breda 99324 Breda
13:16
B2 4871EH : GGZ Breburg Begijnstraat GGZ Breburg Etten-Leur 99300 Etten-Leur
10:33
A1 4872CW : HAG Etten Leur Nassaulaan Nassaulaan HAG Etten Leur Nassaulaan Etten-Leur 99253 Etten-Leur
08:44
B1 4708AE : 4a Cardiologie Bravis loc Roosendaal Boerhaavelaan 4a Cardiologie Bravis loc Roosendaal 99228 Roosendaal
07:41
test 109 fijne dienst
07:28
test 109 fijne dienst
06:23
(Directe inzet: A2 : Grauwe Polder Etten-Leur 99201 Etten-Leur
04:21
A1 4741AM : Raadhuisplein Hoeven 99189 Hoeven
00:30
(Directe inzet: A2 4707ER : Elisadonk Roosendaal 99174 Roosendaal
26-11-2019
 
23:00
test
21:21
(Directe inzet: A2 4761LG : Melisblok Zevenbergen 99152 Zevenbergen
19:31
A1 4661GM : Koffiebos Halsteren 99135 Halsteren
17:32
(Directe inzet: A2 4793EE : Molenstraat Fijnaart 99104 Fijnaart
15:45
(Directe inzet: A2 4793HD : Reigerstraat Fijnaart 99077 Fijnaart
15:03
Test 20109
13:35
A2 4793BH : van Heemstralaan Fijnaart 99036 Fijnaart
11:42
A2 4702TK : Abel Tasmanstraat Roosendaal 98988 Roosendaal
11:34
A2 4751XA : VWS Roosendaal Post Noord Neon VWS Roosendaal Post Noord Oud Gastel 98985 Roosendaal
07:49
(Directe inzet: A2 4782PM : Middenweg Moerdijk 98900 Moerdijk
07:10
(Directe inzet: A2 4705AE : Schotsbossenstraat Roosendaal 98890 Roosendaal
07:06
Fijne dienst 20109
25-11-2019
 
21:54
(Directe inzet: A2 4871SZ : Van Aerthof Etten-Leur 98835 Etten-Leur
20:14
(Directe inzet: A2 4871KH : Muldersweg Etten-Leur 98813 Etten-Leur
18:58
(Directe inzet: A2 : Plantijnlaan Etten-Leur 98798 Etten-Leur
17:50
(Directe inzet: A2 : Willem Dreesweg President Kennedylaan President Kennedylaan Roosendaal 98773 Roosendaal
15:48
(Directe inzet: A2 4812LG : van de Spiegelstraat Breda 98726 Breda
15:31
test
14:00
A1 4751CS : Veerkensweg Oud Gastel 98687 Gastel
09:32
A1 4926CN : Ganshoeksingel Lage Zwaluwe 98577 Lage Zwaluwe
07:06
Test 20109
24-11-2019
 
14:48
(Directe inzet: A1 4731NZ : Zellebergen Flat 55-91 Zellebergen Zellebergen Flat 55-91 Oudenbosch 98387 Oudenbosch
11:26
A1 4758BN : Hoogstraat Standdaarbuiten 98335 Standdaarbuiten
08:30
B1 4708AE : 4b Cardiologie Bravis loc Roosendaal Boerhaavelaan 4b Cardiologie Bravis loc Roosendaal 98287 Roosendaal
07:29
test
23-11-2019
 
21:48
(Directe inzet: A2 4706TH : Toermalijndijk Roosendaal 98200 Roosendaal
20:38
(Directe inzet: A2 4741CP : Leuvenhoek Hoeven 98183 Hoeven
19:41
A2 4731PH : Ankerstraat Oudenbosch 98172 Oudenbosch
17:38
(Directe inzet: A2 4703SZ : De Stok Roosendaal 98151 Roosendaal
15:44
A1 4751WK : Oudendijk Oud Gastel 98122 Oudendijk
15:27
test 109
13:10
(Directe inzet: A1 4702KR : Bredaseweg Roosendaal 98078 Roosendaal
11:35
(Directe inzet: A2 4791JD : Blauwe Hoefsweg Klundert 98053 Klundert
10:11
A1 4751KK : Blankershof Dragon Blankershof Oud Gastel 98009 Gastel
07:28
test 109 fijne dienst
22-11-2019
 
21:51
(Directe inzet: A2 4761TC : Zomerland Zevenbergen 97922 Zevenbergen
16:01
(Directe inzet: A2 4871BL : Wissel Etten-Leur 97852 Etten-Leur
15:53
test 109
12:07
(Directe inzet: A2 4707AW : Kroeven Langdonk Apotheek President Kennedylaan Kroeven Langdonk Apotheek Roosendaal 97774 Roosendaal
09:50
(Directe inzet: A2 4701BM : Laan van Brabant Roosendaal 97725 Roosendaal
08:29
(Directe inzet: A2 4744AD : Pastoor van Breugelstraat Bosschenhoofd 97696 Bosschenhoofd
08:02
Test 109, fijne dienst
03:54
(Directe inzet: A2 4706LW : Robijndijk Roosendaal 97664 Roosendaal
01:36
A2 4751XA : VWS Roosendaal Post Noord Neon VWS Roosendaal Post Noord Oud Gastel 97652 Roosendaal
21-11-2019
 
23:22
(Directe inzet: A2 4761TX : Burgemeester Reijndersstraat Zevenbergen 97639 Zevenbergen
22:37
test fijne dienst
10:18
B2 4818CK : U07 Neurologie Amphia LOC Molengracht Molengracht U07 Neurologie Amphia LOC Breda 97443 Breda
09:05
B2 4624VT : GF6 Oncologie chirurgie Bravis loc Bergen Op Zoom GF6 Oncologie chirurgie B Bergen op Zoom 97419 Bergen op Zoom
09:03
test
05:41
A1 4926RE : Groenendijk Lage Zwaluwe 97383 Lage Zwaluwe
20-11-2019
 
22:24
test
16:14
(Directe inzet: A1 4814JK : Duindoornstraat Breda 97276 Breda
15:00
(Directe inzet: A2 4871AA : Deken Koopmanslaan Etten-Leur 97249 Etten-Leur
13:40
A2 4711HL : Margrietstraat St. Willebrord 97213 St. Willebrord
12:07
A2 4731NL : Spuilaan Oudenbosch 97189 Oudenbosch
10:58
(Directe inzet: A2 4707RE : Nauwstraat Roosendaal 97146 Roosendaal
09:19
(Directe inzet: A2 4873AV : Roemer Visscherstraat Etten-Leur 97102 Etten-Leur
08:26
(Directe inzet: A1 : Schoonhout Etten-Leur 97084 Etten-Leur
07:29
Test 109, fijne dienst
06:10
(Directe inzet: A2 4874JB : Hertesprong Etten-Leur 97056 Etten-Leur
03:39
(Directe inzet: A1 4706JA : Euklaasdijk Roosendaal 97046 Roosendaal
19-11-2019
 
22:32
A1 4872WD : Nachtegaal Etten-Leur 97029 Etten-Leur
21:04
Test 20109
14:08
B2 4624VT : POLI Bravis loc Bergen op Zoom Boerhaaveplein POLI Bravis loc Bergen op Bergen op Zoom 96898 Bergen op Zoom
09:03
B2 4624VT : EF2 Acute Neurlogie Bravis loc Bergen Op Zoom Boer EF2 Acute Neurlogie Bravi Bergen op Zoom 96787 Bergen op Zoom
09:03
test 109 fijne dienst
18-11-2019
 
20:52
(Directe inzet: A2 4823HA : Heksenwiellaan Breda 96715 Breda
18:05
(Directe inzet: A2 4714CJ : Tuinstraat Sprundel 96679 Sprundel
16:04
B1 4818CK : U38 Cardiologie Amphia LOC Molengracht Molengracht U38 Cardiologie Amphia LO Breda 96627 Breda
15:33
test
13:44
A2 4872NE : Liesbosweg Etten-Leur 96572 Etten-Leur
12:00
A1 4875BB : Hazebroekstraat Etten-Leur 96534 Etten-Leur
09:46
B1 4708AE : 4a Cardiologie Bravis loc Roosendaal Boerhaavelaan 4a Cardiologie Bravis loc Roosendaal 96470 Roosendaal
08:13
A2 4876XT : Spinetstraat Etten-Leur 96431 Etten-Leur
07:30
20109 test fijne dienst
17-11-2019
 
21:42
B1 4624VT : EH Bravis Bergen op Zoom Boerhaaveplein SEH Bravis loc Bergen op Bergen op Zoom 96366 Bergen op Zoom
20:27
(Directe inzet: A2 4707BV : Camphuysenlaan Roosendaal 96352 Roosendaal
17:42
A2 4731ML : Duiventoren Oudenbosch 96320 Oudenbosch
15:30
(Directe inzet: A2 4707KN : Bellamyflat Roosendaal 96288 Roosendaal
11:34
A1 4617AC : Residentie Reigershorst Spieringstraat Residentie Reigershorst Bergen op Zoom 96229 Bergen op Zoom
10:47
(Directe inzet: A1 : N289 - Putseweg Putte 96207 Putte
09:06
(Directe inzet: A2 4703BE : Pastoor van Akenstraat Roosendaal 96187 Roosendaal
07:29
Test 20109
16-11-2019
 
21:54
A1 4707AA : De Eglantier Roosendaal 96083 Roosendaal
21:18
A1 4731LC : Hemiksemstraat Oudenbosch 96072 Oudenbosch
16:18
(Directe inzet: A2 4631PN : Antwerpsestraatweg Hoogerheide 96010 Hoogerheide
15:37
(Directe inzet: A1 : Moervaart Bergen op Zoom 95993 Bergen op Zoom
15:29
test
15-11-2019
 
21:17
A2 : Hoevenseweg Roosendaal - Breda Roosendaal - Breda Etten-Leur 95777 Roosendaal
16:43
(Directe inzet: A2 : Toerit A17 Re - Oudenbosch 22 Oud Gastel 95699 Oudenbosch
15:33
test 2
14:56
A1 4881EJ : Nonnekeshof Zundert 95674 Zundert
14:01
A2 4872CW : HAG Etten Leur Nassaulaan Nassaulaan HAG Etten Leur Nassaulaan Etten-Leur 95653 Etten-Leur
11:51
(Directe inzet: A1 : Vossendaal Etten-Leur 95597 Etten-Leur
07:56
B1 4818CK : E.Harthulp Amphia Molengracht Molengracht E.Harthulp Amphia Molengr Breda 95532 Breda
07:26
20109 test
06:09
A1 4721SB : Oud Kerkpad Schijf 95520 Schijf
03:42
(Directe inzet: A2 : N640 - Sprangweg Hoeven 95508 Hoeven
00:57
(Directe inzet: A2 4872WZ : Buizerd Etten-Leur 95493 Etten-Leur
00:10
A2 4614RX : VWS Bergen op Zoom Post Veilingdreef VWS Bergen op Zoom Post Bergen op Zoom 95486 Bergen op Zoom
14-11-2019
 
23:16
(Directe inzet: A2 4875CX : Duinkerkelaan Etten-Leur 95475 Etten-Leur
23:01
test fijne dienst
21:42
A2 4707HP : De Brink - Moerweide Melis Stokelaan De Brink - Moerweide Roosendaal 95465 Roosendaal
21:21
(Directe inzet: A2 4707ET : Elisadonk Roosendaal 95459 Roosendaal
19:37
A2 4701BJ : Beneluxflat Roosendaal 95438 Roosendaal
18:01
A1 4702SL : Marconistraat Roosendaal 95413 Roosendaal
14:03
A2 4761GP : Den Engelsenstraat Zevenbergen 95334 Zevenbergen
11:57
A1 4791JR : Prins Willemstraat Klundert 95300 Klundert
08:44
A2 4761BV : HAG Zevenbergen Wilhelminastr Koningin Wilhelminas HAG Zevenbergen Wilhelmin Zevenbergen 95226 Zevenbergen
07:15
A2 54,6 : A16 Li/brug over de Mark 54,6 brug over de Mark Langeweg 95208 Langeweg
06:56
Test 109 Fijne dienst
13-11-2019
 
21:53
(Directe inzet: A2 4797HM : Juliana van Stolbergstraat Willemstad 95156 Willemstad
20:15
(Directe inzet: A2 4791HV : Westerstraat Klundert 95143 Klundert
17:48
(Directe inzet: A2 4771RA : N285 - De Langeweg Langeweg 95119 Langeweg
15:06
A2 4702KK : Mahlerlaan Roosendaal 95071 Roosendaal
14:56
Test voor de 20109, rustige dienst!!
12:03
(Directe inzet: A1 : Molenstraat Voorstraat Voorstraat Fijnaart 95016 Fijnaart
11:55
(Directe inzet: A2 : Voorstraat Kadedijk Kadedijk Fijnaart 95011 Fijnaart
08:46
A1 4623VT : Middelgaard Bergen op Zoom 94957 Bergen op Zoom
07:15
A1 4731MM : Havenhoofd Oudenbosch 94936 Oudenbosch
07:03
Fijne dienst 20109
12-11-2019
 
18:01
A2 4715TA : VWS Roosendaal Post Zuid RIJKSWEG ZUID (RUCPHEN) VWS Roosendaal Post Zuid Roosendaal 94852 Roosendaal
16:27
(Directe inzet: A2 4873LP : Trivium Etten-Leur 94834 Etten-Leur
11:52
(Directe inzet: A2 4708EX : Elandberg Roosendaal 94758 Roosendaal
10:37
A2 4706GH : HAG Roosendaal Covelijndijk 116B Covellijndijk HAG Roosendaal Covelijndi Roosendaal 94721 Roosendaal
08:15
(Directe inzet: A2 : Oude Ettensebaan Roosendaal 94686 Roosendaal
08:00
Test 109, fijne dienst
11-11-2019
 
22:17
(Directe inzet: A2 4714GM : Hoogakker Sprundel 94620 Sprundel
17:50
A1 4624VT : HAP Bergen op Zoom Boerhaaveplein HAP Bergen op Zoom Bergen op Zoom 94556 Bergen op Zoom
16:19
(Directe inzet: A2 : PKP A58 Re - SPUITENDONK Roosendaal 94519 Roosendaal
15:13
A1 4707SC : Bandeliersberg Roosendaal 94493 Roosendaal
15:03
Test 20109
13:49
A2 4872MC : Bravis ZKH Poli Etten Leur Schoonhout Bravis ZKH Poli Etten Leu Etten-Leur 94467 Etten-Leur
11:23
A1 4871DX : HAG Etten Leur de Keen Voorsteven HAG Etten Leur de Keen Etten-Leur 94412 Etten-Leur
10:01
A2 4711JZ : Vogelzang Vinkenstraat Vogelzang St. Willebrord 94385 St. Willebrord
09-11-2019
 
13:55
A1 4708AE : 2a Interne Bravis loc Roosendaal Boerhaavelaan 2a Interne Bravis loc Roo Roosendaal 93882 Roosendaal
13:39
A2 4751XA : VWS Roosendaal Post Noord Neon VWS Roosendaal Post Noord Oud Gastel 93875 Roosendaal
13:30
A1 4711RT : Bredaseweg St. Willebrord 93863 St. Willebrord
13:20
(Directe inzet: A1 4725SV : Schouwenbaan Wouwse Plantage 93857 Wouwse Plantage
12:19
B2 4793ES : Kerkring Fijnaart 93835 Fijnaart
11:25
(Directe inzet: A1 4751RP : Vierschaarstraat Oud Gastel 93814 Gastel
09:31
(Directe inzet: A2 4761BE : IJshof Zevenbergen 93779 Zevenbergen
08:01
test 20109, fijne dienst
08-11-2019
 
18:44
(Directe inzet: A2 4708NA : Mosberg Roosendaal 93622 Roosendaal
18:36
(Directe inzet: A1 : Ettensebaan Breda 93619 Breda
16:34
A1 4731NZ : Zellebergen Flat 131-167 Zellebergen Zellebergen Flat 131-167 Oudenbosch 93579 Oudenbosch
15:28
Test 20109
12:34
A2 4761BN : Kasteelweg Zevenbergen 93476 Zevenbergen
10:20
(Directe inzet: A2 4703CT : Mesdagstraat Roosendaal 93411 Roosendaal
09:03
(Directe inzet: A2 4706PH : Gamma Roosendaal Rucphensebaan Gamma Roosendaal Roosendaal 93387 Roosendaal
08:05
Fijne dienst 20109
06:39
A1 4926BL : Savornin Lohmanstraat Lage Zwaluwe 93353 Lage Zwaluwe
02:40
(Directe inzet: A1 4702PN : Teslastraat Roosendaal 93334 Roosendaal
07-11-2019
 
22:31
test 20109, rustige nachtdienst
20:52
(Directe inzet: A2 4741AL : St. Janstraat Hoeven 93303 Hoeven
18:08
A1 4873AM : Banakkerstraat Etten-Leur 93269 Etten-Leur
16:33
(Directe inzet: A2 4714GE : Noordeinde Sprundel 93259 Sprundel
16:03
test 20109, fijne dienst
14:15
A1 4891VD : Heiveld Rijsbergen 93234 Rijsbergen
12:53
A1 4711AV : Emmastraat St. Willebrord 93202 St. Willebrord